0
0
0
s2smodern

Hyundai sa v segmente SUV cíti z roka na rok silnejší, jeho zdravé sebavedomie koniec koncov dokazuje aj dvojica testovaných SUV. Nový Tucson aj Santa Fe zároveň ukazujú, prečo by ich mali brať nielen zákazníci, ale aj konkurenti, naozaj vážne.

Comment

0
0
0
s2smodern

Veľké Renaulty mali vždy svoje čaro. A platí to ja pre aktuálny Talisman, najmä ak má pod kapotou nový benzínový štvorvalec 1.8 TCe s obchodným označením TCe 225 GPF. Testovali sme jeho športovú výbavovú verziu S-Edition.

Comment

0
0
0
s2smodern

Polovica životného cyklu auta so sebou prináša jeho modernizáciu, omladzovaciu kúru tak nedávno absolvoval aj Renault Kadjar. V jeho prípade sa však konštruktéri nesústredili len na dizajn a výbavu, ale ponúkli aj úplne nový benzínový štvorvalec 1.3 TCe.

Comment

0
0
0
s2smodern

Ekologické normy sa pritvrdzujú, Volkswagen svojím „vylepšeným softvérom“ výrazne uškodil povesti naftových agregátov, takže sa na vzostup dali benzínové, hybridné a elektrické autá. A aj keď sa to postupne mení, jedna kategória akoby bola ekologickými pohonmi opomínaná – úžitkové vozidlá.( www.elektrickedodavky.sk )

Comment

0
0
0
s2smodern

Štvrtá generácia modelu Focus má zachovať silné stránky predchodcu, no zároveň pridať na výbave, veľkosti kabíny a efektivite motorov. Overovali sme to počas testu kombi verzie s trojvalcom 1.5 EcoBoost.

Comment

0
0
0
s2smodern

Kia nás presviedča, že v triede kompaktných kombi to nemusí byť po stránke dizajnu vždy nuda. Testovali sme verziu ProCeed so sedemstupňovou dvojspojkovou prevodovkou a naftovým štvorvalcom 1.6 CRDi.

Comment

ZSE

ABM LogoCMYK

FLEET firemné automobily: online magazín pre stratégie riadenia firemných flotíl

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.